Početak nastavne godine

Poštovani roditelji, dragi učenici,

u školske klupe vraćamo se u ponedjeljak 5. rujna. Nastava za 1. razrede počinje u 8:00 sati, a učenike viših razreda u 8:30. Prva dva, odnosno tri sata, učenici će biti sa svojim razrednicima. Nakon toga, od 4. sata nastava se održava prema rasporedu sati objavljenom na stranici škole (https://srednjaskolanovsska.edupage.org/timetable/). Prvi razred gimnazije je 1. g, ekonomski razred 1. e, tehničar za razvoj videoigara 1. d, prodavači i stolari 1. p, bravari i vodoinstalateri 1. a. Učenici su obvezni ponijeti papuče te pribor za rad.

Puno sreće i uspjeha i u ovoj školskoj godini od srca želim svima nama, a osobito učenicima!

ravnateljica:

Nikolina Fijačko Filipović, prof.