Izložba ratnih fotografija

U predvorju naše škole 5. svibnja, povodom 27. obljetnice Vojno-redarstvene akcije ,Bljesak', postavljena je izložba fotografija Željka Gašparovića Gaše.

Izložba fotografija Željka Gašparovića Gaše postavljena je na inicijativu profesorice Ksenije Bakran Kovačević, knjižničarke Gordane Grabovac te profesorice Danijele Pauković. Idejom se oduševio i Gašo koji je bio iznimno susretljiv i pristupačan.

Izložba se sastoji od 20 fotografija, a jedna od njih je fotografija s motivom Stop ratu koja je, nažalost, aktualna i danas zbog rata u Ukrajini. Izložbu su postavile učenice 3. g razreda Elena Poklečki, Leda Bielić i Marija Šarić.

Kako je izložba bila postavljena, bio je red i predstaviti ju. Uz prisustvo autora fotografija i profesora, učenice 3. g razreda Viktorija Zuber, Klara Moguš, Nika Baić i Elena Poklečki predstavile su izložbu okupljenima u predvorju.

tekst: Lana Šimičić, 2.g

foto: Ana Alar, 2.g