Snimanje videa - Lukina zagonetna staza

Djelatnici Turističke zajednice grada Novske pozvali su učenike naše škole da budu sudionici u snimanju video-uratka tijekom mjeseca studenog na Lukinoj zagonetnoj stazi. U Turističkoj zajednici kažu da smo im dragi gosti i suradnici pa su nas zato pozvali. Snimanje je organizirano u svrhu promidžbe novih sadržaja u gradu Novskoj.

Učenici 4.e razreda sa svojom razrednicom Danijelom Pauković rado su se odazvali ovom pozivu. Osim što su puno naučili o povijesti svoga grada i životu ilirca Luke Ilića Oriovčanina, stekli su iskustvo statiranja – od najboljih poza do snimanja iz zraka. Također, dio svoje nastave proveli su izvan uobičajenog boravka u učionicama.

Naravno, svi jedva čekamo promociju videa i kadrove u kojima ćemo se vidjeti bar na trenutak!

Danijela Pauković, prof. mentor