Naše brončane badmintonašice

Gradu Poreču ove godine pripala je čast ugostiti školska sportska društva iz cijele Hrvatske. Održano je Državno prvenstvo u badmintonu, a natjecanje se odvijalo od 23. do 25. studenoga.

Poslije otvorenja, započeo je natjecateljski dio. Svi su došli s istim ciljem, postati prvaci države u svojoj kategoriji. Prvog dana razigravalo se u skupinama te su odigrana četvrtfinala, a drugog dana uslijedila je borba za medalje, tj. odigrana su polufinala i finala. Put do polufinala u svim kategorijama bio je težak, a do finala još teži.

U muškoj kategoriji srednjih škola naši su se momci našli na odličnom 5. mjestu s voditeljem profesorom Janom Martonom. U ženskoj kategoriji popeli smo se na tron osvojivši brončanu medalju, a djevojke Vlatku Kovačević, Klaudiju Kovačević i Lanu Veble vodio je profesor Željko Čačić.

Čestitamo svim učenicima i njihovim voditeljima na postignutom uspjehu!

Nika Baić, 3.g