Kviz za Dan grada

Današnji Dan grada učenici Srednje škole Novska proveli su u provjeri znanja o svome gradu.

U predvorju škole održao se kviz kojega su izradile Nika Baić i Elena Poklečki, učenice trećeg razreda gimnazije. Na ovu ideju došla je profesorica povijesti Ksenija Bakran Kovačević. U kvizu su sudjelovali učenici gimnazije, prodavači, ekonomisti, tehničari za razvoj videoigara te bravari i stolari. Oni najuspješniji na kraju su bili i nagrađeni, a to su Dijana i Lara iz 4.g te Teo iz 2.d. Kviz (kahoot) izradile su  učenice Elena i Nika (3.g), a materijale je ustupio Roko iz 1.g.

Ne samo da su se svi zabavili, nego su i naučili neke malo manje poznate činjenice o mjestu u kojemu žive.

tekst: Lana Šimičić, 2.g

foto: Ksenija Bakran Kovačević, prof.