Humanitarna akcija „Čitam, dam, sretan sam - svoju knjigu daruj i tuđe srce obraduj“

Učenici i djelatnici naše škole su, u suradnji s Gradskom knjižnicom i čitaonicom „Ante Jagar“ Novska, sudjelovali u održavanju Međunarodnog dana darivanja knjigom (14. veljače) i nacionalne kampanje Čitaj mi!. Tijekom veljače su prikupljane knjige za mlade koji žive u Banovini. Učenici i djelatnici naše škole su tijekom veljače sakupljali knjige koje su zatim preko organizatora ove akcije, GKČ „Ante Jagar“ Novska, proteklih dana podijeljene mladima na potresom stradalom području.

Akciju su predvodile i koordinirale Gordana Grabovac, dipl. knjižničarka i Ksenija Bakran Kovačević, prof. povijesti. Promotori aktivnosti bili su učenici 2.g razreda naše škole.

Hvala svima koji su podržali ovu akciju!

Prilog sastavila:

Ksenija Bakran Kovačević, prof. povijesti