Obavijest maturantima - svjedodžbe državne mature

Drage maturantice i maturanti!

Sutra od 10.00 do 12.00 možete preuzeti svoje svjedodžbe i potvrde o položenim ispitima državne mature. Po svjedodžbe i potvrde dolazite u školu u navedenom vremenu. S obzirom na epidemiološku situaciju, molimo vas da dolazite u što manjem broju (neka samo jedna osoba dođe po svjedodžbu/potvrdu), da se previše ne zadržavate, da držite potreban razmak i da poštujete predložene mjere.

Svjedodžbe i potvrde preuzimate kod ispitne koordinatorice. Primitak morate potpisati pa ponesite kemijsku olovku. Po potvrde mogu doći i oni učenici koji nisu položili sve ispite. Oni će dobiti potvrde za one ispite koje su položili.

Čestitke svim našim maturantima na odličnim rezultatima u ljetnom roku! Želimo vam puno uspjeha u budućnosti!