STEM Days

Projekt je pokrenula nastavnica Gordana Divić.

Cilj projekta bio je obilježiti sve ili većinu važnih znanstvenih dana koji postoje u školskoj godini. Dobar dio tih dana i jesmo uspjeli obilježiti, međutim pandemija COVID-19 nas je zaustavila u trenutku kada smo mogli obilježiti brojne dane (u ožujku i travnju). Kako nam je trebalo vremena da se svi skupa uhodamo, uspjeli smo propustiti mnoge značajne dane. Zbog toga, bismo voljeli nastaviti ovaj projekt i sljedeće godine.

U našoj školi smo uspjeli okupiti ekipu nastavnica: Ivana Došlović Pezić, Sanela Louč, Lea Božić i Gordana Divić. Svaka je sa svojim učenicima (ili bar na svoju temu) obilježila značajne dane. Koje dane smo obilježili može se vidjeti na TwinSpaceu projekta: https://twinspace.etwinning.net/95109