Scientific Women Heritage, where our past meets our future

Projekt je okupio brojne partnere, međutim nisu svi jednako zdušno radili. No neovisno o svima ostalima, mi smo dali svoj maksimum. Naši učenici su pod vodstvom profesorica Gordane Divić i Ivane Došlović Pezić obradili 35 znanstvenica koje su dale svoj doprinos u razvoju matematike, fizike, astronomije, tehnologije, biologije, kemije, medicine, prehrambene industrije.

Učenici su napisali svoje radove koje smo udružili u zajednički dokument i tako dobili i online verziju njihovih istraživanja:

Rezultate svoga rada učenici su predstavili učenicima škole nizom prezentacija te izložbom u hodniku škole.

Kako je projekt započeo dosta kasno u toj školskoj godini ( 3. mjesec 2018.), završili smo ga u jesen sljedeće školske godine te smo oznake kvalitete dobili tek 2019. godine.

Projekt je okrunjen nacionalnom i europskom oznakom kvalitete.

TwinSpace projekta: https://twinspace.etwinning.net/63135/home