Let's discover our European Math World!

Voditelj projekta (i idejni začetnik) bila je nastavnica iz Francuske. Njena ideja je bila da svaki partner organizira matematički izlet te da sa tog izleta pošalje razglednice ostalim partnerima.

U našoj školi projekt je organizirala i vodila nastavnica Gordana Divić u suradnji s tadašnjim učenicima 1.g razreda. Oni su se priključili učenicima 2.g razreda u terenskoj nastavi u Zagreb te su imali priliku posjetiti Mozgaonicu, Muzej iluzija i PMF (odjel matematike i odsjek geofizike). Iz Zagreba smo poslali 19 razglednica ostalim partnerima iz projekta.

A sami smo primili razglednice od oko 10-ak partnera. Osim razglednica, učenici su obilježili dan borja PI tako što su napravili "čestitke" za taj dan za sve partnerske škole (sa simbilima njhovih država).

Projekt je dobio nacionalnu i europsku oznaku kvalitete.

TwinSpace projekta: https://twinspace.etwinning.net/21637/home