Prvo mjesto na sportskim igrama u Mengenu

Troje učenika naše škole sudjelovalo je na Međunarodnim igrama u njemačkom gradu Mengenu koje su se održavale od 8. do 10. lipnja 2018. godine. Naši učenici bili su odlični i u deseteročlanoj ekipi grada Novske doprinijeli ukupnoj pobjedi te osvojili Zlatni pokal.

Nives Bišof, Luka Bišof i Marino Rupčić ističu kako im je ovo bilo nezaboravno iskustvo. Sretni su što su dobili priliku na najbolji način predstaviti svoju školu, grad i državu. Ekipa iz Novske u šest disciplina iza sebe je ostavila sudionike iz Francuske, Njemačke, Švicarske i Nizozemske.

Izaslanstvo grada Novske predvodio je gradonačelnik Marin Piletić, a naše učenike vodila je zamjenica ravnateljice Danijela Pauković. Novljani su do sada tri puta osvajali Zlatni pokal na igrama, a naši učenici se nadaju da će titulu najboljih braniti opet na sljedećim igrama koje će se održati za dvije godine.

Danijela Pauković, prof.